Sprzęt

Kino domowe to kilka niezbędnych elementów, które razem tworzą naprawdę poteżną maszynę dźwiękowo-wizualną, abyśmy mogli czuć się w swoim domu jak w kinie. Jednym ograniczeniem tego typu kina jest to, że nie ma możliwości kupna świeżego popcornu takiego jak robią tylko w kinie. Przede wszystkim jednak trzeba podkreslić, że kino domowe to:


- projektor
- zestawy głośnikowe
- wystrój wnętrza

 

Warto odwiedzić specjalny salon pokazowy, gdzie dostępne są różnego typu prezentacje sprzętu w naturalnym otoczeniu. To również ciekawa prozpozycja dla każdego kto jest zainteresowany tym, aby zmienić wystój swojego domu pod kątem sprzętu, który się w nim znajdzie.

Telewizory

Bardzo ważnym elementem rozrywki w domu jest odbiornik telewizyjny. Marka Loewe proponuje bardzo atrakcyjne telewizory umożliwiające zarówno normalny odbiór jak i uzyskiwanie obrazu 3D.
Tradycyjne telewizory stoją w wielu polskich salonach. Umożliwiają korzystanie z szerokiej oferty, na którą składają się rozmaite programy telewizji publicznych i prywatnych. Z kanałów tematycznych korzystają zarówno dzieci jak i dorośli.
Nowością proponowaną przez firmę Loewe są telewizory 3D, dzięki którym można odbierać także trójwymiarowy obraz. Ważne jest także to, że telewizory tej marki mają naprawdę elegancki wygląd doskonale pasujący zarówno na szafkę jak i na ścianę. Bardzo ważny jest komfort odczuwany podczas oglądania i płynność obrazu. Głębia i trójwymiarowość może zachwycać już nie tylko w kinach, ale także we własnym salonie. Oczywiście, aby oglądać trójwymiarowe filmy czy reklamy należy posiadać odpowiednie okulary, które będą zsynchronizowane z telewizorem. Można także odpowiednio dopasować źródło dźwięków z odbiornika, aby była możliwość także przestrzennego ich ułożenia.